دهکده باران

آشنایی کامل با دهکده باران

دهکده باران

اگر قصد خرید یا فروش زمین در دهکده باران را دارید، در ادامه مطالبی برای شما گرد هم آوردیم که در این تصمیم به شما کمک بزرگی خواهد کرد. پس از خواندن این مقاله به صورت تضمینی هرگونه تصمیم گیری برای شما آسان تر خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

دهکده باران کجاست؟


دهکده باران در فاصله‌ی 45 کیلومتری شهر تهران و در شهرستان ملارد واقع شده است.
این دهکده در ایام قدیم یک باغ زیبا مانند تمامی باغ‌های ملارد بود، تا اینکه در سال 1381 مالک زمین تصمیم به بنا نهادن یک شهر ویلایی در این زمین زیبا گرفت. پس از سه سال تلاش مداوم در سال 1384 محیط مناسب برای ساخت ویلا در باغ ایجاد شد و اولین ویلا بنا نهاده شد.
این دهکده در یکی از قدیمی‌ترین مناطق ملارد قرار دارد. درختان زیبا، بلند و تنومند این منطقه گواه بر این موضوع هستند. خیابان‌های این مجموعه حدودا 40 هزار متر مربع وسعت دارند و سنگ فرش شده و پوشیده از درخت هستند. یک محیط زیبا و بی‌نظیر برای خرید باغ ویلا در دهکده باران که در ادامه بیشتر به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت.

دهکده باران شهریار

چه ویژگی‌هایی خرید باغ ویلا در دهکده باران را به یک انتخاب عالی تبدیل می‌کند؟

دلایل برای این موضوع بی‌شمارند. اگر فقط یک دور در این شهرک زده باشید دیگر نیازی به خواندن ادامه‌ی این مقاله ندارید! زیرا ویژگی‌های عالی این دهکده در یک نگاه سطحی هم مشخص خواهد شد. اما برای صرفه جویی در وقت و انرژی شما ویژگی‌های مهم را در این مقاله برای شما لیست کرده‌ایم.
امنیت
اولین، مهم‌ترین و تعیین کننده‌ترین ویژگی برای خرید باغ ویلا در دهکده باران، امنیت شدید این منطقه است.
در این شهرک نگهبانی 24 ساعته برقرار است، یعنی ورود و خروج هیچکس به شهرک بدون ثبت شدن یا بدون اجازه صورت نمی‌گیرد. محیطی امن و آرام دارد. تمامی کسانی که در شهرک هستند تحت حفاظت نگهبانی و در یک محیط خودمانی و دوستانه زندگی می‌کنند.
محیط جغرافیایی
همانطور که می‌دانید دهکده باران در شهرستان ملارد واقع شده است. طبیعت زیبای ملارد، درختان انبوهش و باغ‌های فوق‌العاده‌اش قابل وصف نیست و فقط با چشم می‌توان این زیبایی را سر کشید.
دهکده باران مانند یک شاهکار معماری و هنر دست بشر در دل تکه‌ای از هنر خداست. ویلاهای لوکس با معماری زیبا، کوچه‌هایی که تماما سنگ فرش شده و درختان بلند و کهن جلوه‌ای تازه به منطقه‌ی ملارد بخشیده‌اند.
همچنین این دهکده در موقعیت آب و هوایی عالی قرار دارد، در بخشی از طبیعت و در تصرف درختان، تمیزی آب و هوای این منطقه یک مسئله‌ی کاملا طبیعی خواهد بود.
محیط اجتماعی
محیط اجتماعی یکی از مسائل مهمی ست که هنگام خرید هر نوع ملکی باید به آن توجه کرد. بگذارید با هم صادق باشیم، همه‌ی ما از محیط اجتماعی آرام لذت می‌بریم. هیچکس دوست ندارد پول خرج کند و در محیطی ملک بخرد که پر از نزاع و مسائل دور از قانون است. محیط اجتماعی دهکده باران، بسیار آرام و متمدن است. افرادی که در این دهکده زندگی می‌کنند افرادی با پرستیژ بالا و پایبند به قانون هستند که در کنار مدیریت و نظم بی‌نظیر شهرک، یک ترکیب عالی برای زندگی ساخته اند.
علاوه بر امنیت مالی و جانی در این دهکده، روان شما هم به علت همنشینی با انسان‌های متمدن و امروزی در آرامش خواهد بود.
مزایای تفریحی
این روزها زندگی کردن دائم در فضای شهری، خصوصا در شهری مانند تهران، کار دشواری می‌باشد. همه‌ی ما گاهی دوست داریم یک مکان جهت آرامش ذهن و جانمان داشته باشیم و در صورت لزوم به آن پناه ببریم. ویژگی‌های باغ ویلاها خصوصا در مناطقی مانند دهکده باران باعث شده که به یک منطقه ی عالی جهت فرار از هیاهوی شهر تبدیل شوند. جایی که بتوانید در بخشی از طبیعت آن آرام بگیرید و جمع‌های خانوادگی و تفریحات‌تان را به آنجا منتقل کنید.
بخشی از دلایلی که هر شخصی هنگام خرید ملک باید به آن‌ها توجه کند را برای شما بازگو کردیم اما دهکده باران یک ویژگی مثبت بزرگ و اختصاصی دارد. سرمایه گذاری در این دهکده عاقلانه، سودبخش و هوشمندانه خواهد بود.

دهکده ویلایی باران

مزایای خرید باغ ویلا در دهکده باران از لحاظ سرمایه گذاری

دهکده باران تنها 45 کیلومتر با تهران فاصله دارد. و از لحاظ موقعیت جغرافیایی در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. این دهکده از سال 1384 به صورت مداوم در حال پیشرفت و تکامل بوده و هیچگاه در این مسیر توقف نمی‌کند، بلکه هدف پیشرفت همیشگی، زیبایی و کارآمدی دائمی است.
پس از خواندن مزایایی که در رابطه با این شهرک به شما گفتیم و موقعیت جغرافیایی عالی‌اش باید متوجه شده باشید که سرمایه گذاری در این دهکده یک انتخاب عالی است.
این منطقه در حالت پیشرفت دائمی قرار دارد و روز به روز وضعیت بهتری پیدا می‌کند. روز به روز تعداد متقاضیان ملک در این منطقه بالا می‌رود و سرمایه‌ای که در این منطقه خرج بشود هیچگاه دچار افول نخواهد شد.
همچنین خرید یک ملک در مناطقی مانند دهکده باران یک سرمایه‌ی زنده خواهد بود، زیرا حتی اگر خود شما از ویلاهایتان در این منطقه استفاده نکنید افرادی هستند که میل به اجاره‌ی ملک شما و استفاده از زیبایی‌های دهکده باران داشته باشند. این هم روشی دیگر برای کسب درآمد از این منطقه‌ی فوق‌العاده است.
زمین‌های دهکده باران دارای سند شش دانگ و انشعابات کامل ( آب، برق، گاز) هستند و یک امتیاز بزرگ در سرمایه گذاری شما محسوب می‌شود. همچنین قیمت زمین در دهکده باران نسبت به مزایایی که به دست می‌آورید بسیار منصفانه و مناسب است.

خرید زمین در دهکده باران

مشاورین املاک آ ب آ جهت خرید و فروش زمین در دهکده باران، در خدمت شماست. در این مجموعه ما برای آسایش، راحتی و بیشتر کردن سرمایه‌ی شما فعالیت می‌کنیم. اعتماد شما اعتبار ماست و به هیچ عنوان قصد خدشه دار کردنش را نداریم.
برخی از ویژگی‌های زمینی که در اختیار شما قرار می‌دهیم :
– متراژ تمامی قطعات 1075 متر می‌باشد. یک متراژ مناسب جهت ساخت یک باغ ویلای بزرگ، زیبا و لوکس.
– سند هر قطعه شش دانگ می‌باشد.
– تمامی انشعابات (آب، برق، گاز) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
جهت سرمایه گذاری ، خرید و فروش زمین یا باغ ویلا در دهکده باران در خدمت شما هستیم.

 

تماس با ما

اندیشه - شهریار بعد از تقاطع صیاد شیرازی به سمت ملارد پایین تر از تالار قصر داریوش املاک آ.ب.آ

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)